Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Terrarium + jaszczurka, od czego zacząć ?




  • This topic is locked This topic is locked
30 replies to this topic

#1 Amphilyon

Amphilyon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3161 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 September 2015 - 17:33

Witam

Jest to pierwszy mój post na tym forum, ponieważ chciałbym zająć się terrarystyką, a krótko mówiąc posiadać i wyhodować sobie jakąś ładną jaszczurkę :)

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Terrarium + jaszczurka, od czego zacząć ?     x


#2 slawencjusz5

slawencjusz5
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3215 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 September 2015 - 18:04

Gekon Lamparci

Gatunek ten jest bardzo ubogi jeżeli chodzi o utrzymanie. Koszt utrzymania miesięczny to dosłownie GROSZE.

Najlepsze jest w tym to że nie potrzebuje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by slawencjusz5, 21 September 2015 - 18:05.


#3 Amphilyon

Amphilyon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3161 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 September 2015 - 18:19

dzięki, zerknę :), fajnie jakby ktoś jeszcze się wypowiedział

a co do gekonów, to odstrasza mnie od nich to że ponoć hałasują w nocy i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 SLUmafia

SLUmafia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4911 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 September 2015 - 21:10

Gekon lamparci w terrarium jest aktywny tak na prawdę całodobowo. To, że hałasuje to przesada, raczej Cię nie obudzi, to drobna jaszczurka, głośniej hałasują świerszcze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Nown

Nown
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3499 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Giżycko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 September 2015 - 06:04

Terrarium 60x40x40 jest minimalne dla jednego osobnika. Dla jednego najlepiej kupić 80x60x40, to już jest komfortowe minimum dla jednego, a trochę większe byłoby dobre dla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Nown, 22 September 2015 - 06:05.


#6 Amphilyon

Amphilyon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3161 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 September 2015 - 14:42

kurcze, nie wiem już co robić, raczej nie mam zamiaru inwestować w nowe terra czy cokolwiek na tak wielką jak dla mnie skalę (nigdy takiego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Amphilyon, 22 September 2015 - 19:47.






#7 Amphilyon

Amphilyon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3161 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 September 2015 - 16:55

odpowie mi ktoś ?:P

chyba wybór padnie jednak na Gekona Orzęsionego, ponieważ:

-Akwarium w stylu Tropikalnym bardziej mi się podoba ponieważ tętni życiem, chciałbym rośliny......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Robert_R

Robert_R
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7559 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kłodzko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2015 - 05:16

@[member='Amphilyon'] - wszystkie odpowiedzi znajdziesz na odpowiednich podforach tematycznych. Weź na spokojnie sobie wszystko poczytaj, przetraw, poukłdaj. Bo mam wrażenie, że się strasznie podnieciłeś i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Nown

Nown
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3499 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Giżycko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2015 - 06:16

A kto by nie chciał mieć zwierzaka od razu jak tylko usłyszał o możliwości hodowania chociażby gekona ?

Najlepsze efekty uzyskuje się w Paludariach i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 GrzesiekAZT

GrzesiekAZT
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3201 dni
  • Poland / Opolskie / Kędzierzyn Koźle
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2015 - 08:10




1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.